Весілля

          Весілля – це один з найважливіших кроків у вашому житті. Відчуття чогось невідомого, прекрасного і водночас гріховного, таємниця первісних почуттів кохання. І надзвичайно важливо щоб цей день промайнув на одному диханні, весело і жваво, щоб в майбутньому кожна згадка про день весілля наповнювала Вас тільки самими позитивними емоціями.

          Саме тому Готель-ресторан "Парадіс" запрошує Вас відсвяткувати у нас весілля.

          До ваших послуг зал ресторану який вміщує 40 осіб та бенкетна зала на 20 осіб.

Готель-ресторан "Парадіс" - Ресторан

          Наші адміністратори врахують ваші побажання, а кухарі приготують смачні та вишукані страви, щоб задовольнити усіх весільних гостей.

          Наші музики заграють та заспівають вам пісні на будь-який смак, а жива музика стане запорукою ваших гарних вражень та чудового настрою.

          По завершенню весільного вечора наступає - ніч. Готель "Парадіс" пропонує номер "Люкс" для першої весільної ночі молодят. Саме тут у вишуканих і затишних умоваг молодята будуть "рахувати гроші".

          Обирайте готель-ресторан "Парадіс" для проведення весіль, адже у нас дуже смачна кухня, ввічливий персонал, жива музика, та готельні номера для молодят та їх гостей - що разом створює незабутню атмосферу свята, яка буде продовжуватись по житті.

Ласкаво просимо

Готель-ресторан "Парадіс" - Ласкаво просимо

Про готель

Готель-ресторан "Парадіс" - Про готель

Ми на карті

Готель-ресторан "Парадіс" - Ми на карті

top